EĞİTİMLER

Takım İçi İletişim
İş hayatında ekip arkadaşlarınız ile etkili iletişim kurmak için kendinizin ve onların fikirlerini nasıl ifade etmeleri gerektiğini bilmek, iletişim kurmak için hangi farklı iletişim tarzlarını kullanmanız gerektiğini analiz etmek, birlikte çalıştığınız kişileri daha iyi anlamak,  hem takımınızın hem de kurumunuzun başarısını artıracaktır.

Kurum içinde ortak bir hedef doğrultusunda çalışırken takım içinde birlikte çalıştığınız ekip arkadaşlarımızı daha iyi tanımak, takımın vizyonunu ve değerlerini oluşurabilmek, daha etkili sonuçlar almanızı kolaylaştırır. Bu eğitim sizin daha etkili takım çalışması için bireysel olarak neler yapabileceğinizi, takım içinde daha etkili iletişim kurabilme ve takım olarak hedef belirleme becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinize yönelik katkı sağlayacaktır.

Sunum Teknikleri
Etkili ve akılda kalıcı sunumlar kariyerinizin gelişimini olumlu yönde etkileyen bir beceri... Birlikte çalıştığınız ya da hizmet verdiğiniz kişileri ikna etmek, motive etmek, bilgilendirmek... Amacınız ne olursa olsun  ancak profesyonel şekilde hazırlanmış ve yapılmış sunumlar istediğiniz uzun vadeli etkiyi  ortaya çıkarır.  İş hayatında kendi fikirlerinizi anlatırken ve kurumunuz ile ilgili yaptığınız sunumlarda etkili sunum teknikleri becerilerini (sunum içeriği hazırlama, sunum sırasında katılımcı ile iletişim kurma, sahne duruşları ve sunumda etkili beden dili kullanmayı) kullanabilmeniz için yol gösterici olacak olan bir eğitim.

Eğiticinin Eğitimi
Yetişkinler eğitimden ne bekler? Nasıl hazırlanmış eğitimler en kalıcı öğrenmeyi destekler? Yetişkinler oyun oynamayı ister mi? Eğitimlerde katılımcılarının kendi bilgi birikimlerini ve becerilerini göstermeleri için ne yapmak gerekir? Tüm bu soruların cevabı ve daha donanımlı bir eğitici olarak hazırlayacağınız ve uygulayacağınız eğitimler için gerekli olan tüm pratik bilgileri bulabileceğiniz bir program. Farklı sunum çeşitlerini, eğitim planlamasını, eğitim içeriği geliştirmeyi, eğitime öncesi hazırlığı, eğitim sonrası değerlendirmenin nasıl olması gerektiğini, program boyunca yapacağınız eğitim uygulamaları ile en yüksek seviyeye taşıyabileceğiniz bir program.

Yöneticiler İçin Koçluk Becerileri
Takım arkadaşlarınızın gelişimi için ipuçları; iş yaparken insiyatif almak için daha fazla istekli olmalarını sağlamak için yapabileceklerinizi; onları daha iyi anlamak ve motive edebilmek için gerekli olan yönetsel becerileri uygulamaları ile öğrenmek, koçluk bakış açısı ve becerilerini yönetim becerilerinize eklemenizi kolaylaştıracak bir eğitim.